Komentáře

1 Lucpuckuc Lucpuckuc | 22. června 2010 v 10:20 | Reagovat

:D hola hola, tak už je to měsíc... Jak Eliška pokračuje?;) Já si po sto letech vzpomněla na tenhle blog, se až stydim..ale jak nemám doma net, tak je dost věcí takovejch jinejch :D
Jinak můj princ na bílym koni zatim nikde :D a dokonce ani ten na ruskym koni :D takže mám klídeček a jen samé kamarády, což je velice povzbudivé a příjemné.. Jinak Eli myslím,že je lepší být zranitelná a něžná, než "potvora".. zranitelnost k ženský duši přeci patří ;) a právě do takové něžnosti a ženskosti se může ten pravý muž zamilovat a může to tak pak být opravdová láska.. Protože za tou "potvorou" se stejně skrývá hodná a citlivá Eliška, která touží po hodnym a citlivym princi... A když odkreješ svou citlivost,tak pak teprv si tě ten tvůj princ může všimnout,protože potvor si nevšímá... Alespoň tak to vidím já.:) Když hledáš "potvoráka" buď potvorou i ty a najdeš ho, když hledáš "prince" buď "princeznou" a najdeš ho..;)
A to co jsme se Zuzkou říkali bylo vlastně z legrace;) ale z legrace sme tě chtěli právě upozornit na to,jak nám "to slovo,co už nikdy neuslyšíš" přijdou nesmyslný a zbytečný, říkaly jsme to z lásky k tobě, ne proto,že bychom chtěly být zlé.Tak jen abys to věděla;).Máme tě rády a záleží nám na tobě přeci!!!

2 Elza Elza | 22. června 2010 v 10:33 | Reagovat

Ahoj, ale to já přeci všechno vím :-D vím, že to byla legrace a ani se nějak neurážím nebo tak něco (vesměs se nikdy neurážím) A máš pravdu, že být potvorou má i hodně svých stinných stránek... Asi bych měla svoji osobnost odnaučit být na povrch tak strašně silnou, protože vlastně ani tak silnou nejsem... pak asi nadosmrti budu potkávat ubrečená ufa... Poslední dobou na sobě pracuju... už nejsem, tak šíleně tvrdá na všechny chlapi, snažím se nebýt tvrdá ani na sebe (to mi moc nejde) Konečně jsem přestala být nešťastná ze svých neúspěchů a těším se na nějaké malé úspěchy...uvidíme, jak tohle všechno dopadne ;-)

3 Lucpuckuc Lucpuckuc | 22. června 2010 v 13:42 | Reagovat

Jéj, Eli!! To je krásný! Tak to ti fakt moc fandim a držim palce ;) To je úžasný,žes na to přišla! :) Uvidíš, určitě všecko bude postupně lepší, slunnější, jasnější a krásnější...všechno sice stojí nějaký ty oběti a utrpení, ale "Co nic nestojí, to za nic nestojí!" ;).A díky za odpověď..fakt mě to potěšilo!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.