Říjen 2009

Super ekšn

31. října 2009 v 13:35 | Lucpuckuc
Ahooj holky!!

Tak konečně sem píšu, když jsem na trochu déle na internetu a po tom, co sem to slíbila Zuzce. :D
Moc vám děkuju za supr včerejší/dnešní návštěvu!! Bylo to fakt skvělý.. Díky za blbnutí v listí, za fotky, za popovídání a hlavně za SMÍÍÍÍCH :D Ten je na tom dycky to nejlepší! :)

Doufám, že to brzy zopakujeme a kdybyste nebyly uplně proti můžem dělat tyhle akce častějc (třebas jednou za měsíc). Protože je to uplná idylka - film, jídlo, popovídání, legrace...:)

Tak jsem ráda, že jsem s vámi byla a těším se, že někdy příště! A přeju vám hezkej zbytek víkendu a dobrej začátek novýho týdne! Mějte se! Holky mám vás fakt ráda!! A dík moc za vaše přátelství ;). Jsem s vámi moc ráda a jsem hrozně ráda, že jsme spolu byly ve třídě :).

Tak snad je můj článek uspokojivej...?;)

Paaa.L.

Má milá děvčata,

10. října 2009 v 15:42 | milouš
tak už nám všem začala škola a věci se daly do pohybu. Nevim jak vy, ale já jsem spokojená. Třeba ta škola. Bála jsem se, že tam budu na všechno sama, že nebudu zvládat novej systém, že se tam někde ztratim, ... Ale do kruhu chodim se Šímou i s Bárou, kterou znám z anglickejch přijímaček (vlastně jsme zjistily, že jsme se potkaly už na těch českejch), takže jakousi "jistotu" jsem měla už první den. To se docela hodilo, protože jsem nemusela hledat místo další přednášky nebo cvičení sama. A tak jsme běhali a hledali po celý univerzitě tři. Nu a časem jsme tak trochu identifikovali i příslušníky našeho kruhu, takže jsme se šli seznámit do jedné z hospod. Zatim se mi ten kruh líbí. Jsou tam všelijaký lidi, ale ani jeden šampón! :-D A příští víkend se snad pojedem seznamovat k jedný holce domu, tak jsem zvědavá. Ale vlastně si řikám, že se mi na tý škole tak líbí, že nevim, jestli jít znova na přírodovědu. Uvidíme. Je to složitý, když člověk neví, co přesně chce.
Ale abych nemlela jen o škole. Možná ušetříte za jednu slepeckou hůl. A mě bude pár lidí nenávidět.

ztráta iluzí

3. října 2009 v 1:23 | Elza
Ahojda, tak se opět hlásím...
Včera jsem přišla o iluze o někom, o kom jsem si je ještě donedávna dělala...kupodivu to není ani trochu tvrdý dopad na zem...nějak jsem se s tím dokázala dobře srovnat...
Po mém posledním článku mi byla druhý den donesena růže...odpustky neberu...čili jsem jí onomu pánovi hodila na hlavu...nechal ji ležet a odešel....růže mi bylo líto a tak je ve váze...ve čtvrtek mi byl donesen nádhený prstýnek...odpustky neberu...opět stejný scénář....leží na polici v krabičce a čeká...v pátek se objevil s lístky do kina...odpustky neberu...do kina jsem nešla...a tak se ptám, co přinese zítra? Klíče od bavoráku?...odpustky neberu...lidi maj držet slovo...a když nedodrží musí za ně jednat jejich činy...uvidíme, jak dlouho mu bude trvat, než na to přijde...možná by mu místo dárků pomohol jeho úsměv, ale jen se teď tváří dost zdrceně..asi ho to vážně žere, nebo ho trápím, ale on přeci trápí mě...
Mějte se krásně a já se zase ozvu s novinkami...btw už se těším na pondělí a na dárečky...
Btw to poslední byl samozřejmě vtip....a fanděte dnes večer Mídovi, ať máme slavného kamaráda a můžeme chodit na jeho koncerty ;-)