Září 2009

Nenávidím...

29. září 2009 v 19:53 | Elza
Ahoj...potřebuju se vypsat z toho stresu, co dneska mám a z těch nepříjemných pocitů, tak mi to prosím odpusťte....

Nenávidím ho...nenávidím svojí předvídatelnost, že ho ten den uvidím...nenávidím samu sebe...nenávidím to, že ho vidím tak často....nenávidím se za to, že ho vidím i tam kde není...i tam kde být nemůže...vydím ho všude a nevidím ho přitom nikde...nenávidím jeho auto, když stojí na parkovišti...nenávidím tu jeho nebetyčnost....nenávidím, když nevím, co chci...nenávidím, když si na něj vzpomenu....nenávidím svoji nečinost....nenávidím jeho úsměv....nenávidím, když se snažím věci vytěsňovat...nenávidím to, že ho vytěsnit nedokážu....nenávidím své noční můry...nenávidím své noční sny....nenávidím svou bolavou hlavu, tělo....nenávidím se za to, co tu píšu...nenávidím se za to, co jsem kdy řekla....nenávidím své romantické období, kterým právě procházím....nenávidím své touhy, své hříchy, svou minulost...nenávidím svůj obranný mechanismus...

Díky
Btw ON není ten, kdo vás napadne jako první...

...a pohádky byl skoro konec

21. září 2009 v 17:03 | milouš
Ze soustředění jsem byla odvezena červeným sporťáčkem a pak už následovala hromada balení a taky promeškaná schůzka. Ano, jsem sobec, ale dost divnej, protože okrádám i sama sebe. A ráno letiště, kde se zjevil bráška. Takže Barcelonu jsem netrávila ve dvou ale ve čtyřech. Je to krásný město, kam se chci ještě kouknout. A po Barceloně přesun kousek severněji za Lenkou. Taky skvělá akce. A spočítaly jsme , že jsem s Péťou strávila za léto v rozmezí 3.7. - 6.9. celkem 33 dní. A ostaní mohou jen závidět. A žádný výčitky, že na vás čas nebyl (Terko, není všem dnům konec). Domu jsem se vrátila na svoje poměry krásně opálená a náramně spokojená v neděli. V úterý mi Haňule navrhla výlet na pár dní do lázní Podhájska na Slovensko. Tak jsem řekla jo. V pátek jsem se krásně prošla a proti všem svým zvyklostem jsem vyrazila na pivní fest. A dokonce jsem nebyla ani zklamaná, ačkoliv za nadšení bych to taky nepokládala. A ráno šup na vlak a hurá za bratry Slováky na halušky. O týden později jsem pomáhala na zahájení provozu rodinného centra, co zakládá Haňule v Dobřichovicích a dneska jsem byla ve škole. Sice začínáme až (teda spíš už) za tejden, ale chtěla jsem už ISICa. Lidičky, já si připadala tak ztracená. To bude hrůza, protože nikdo na koho jsem spoléhala neni přidělenej v mejch novejch spolustudentech. Cožpak nikdo nebere ohled na můj děs z cizích lidí? Nu což, snad se to nějak přežije.

Už to na mě zase leze...

20. září 2009 v 21:37 | Teri
Asi se ptáte,co je myšleno nadpisem článku,tak se nebojte,hned to osvětlím...Leze na mě podzim.Nemám ho ráda.Je zima a brzy se stmívá a mně je hrozně ouzko.V noci nemůžu spát a mám furt sevřenej žaludek.Někdo to nazývá "podzimní deprese".Připadám si mnohem osamělejší a už ani útěky do upířího světa nepomáhaj.
Dnes jsem byla za ségrou v porodnici a ona mi řekla velmi vtipnou věc...Hehe...Doslova : "Najdi si milence".Holky,zní to hrozně,já vím,ale možná už je opravdu čas přestat snít o princi na bílym koni,protože ty jsou už dávno zadaný,pokud vůbec existujou.Přemýšlím o tom,ikdyž je mi nad slunce jasný,že na určitý věci prostě nemám žaludek.
Vzpomínám na určitý období ve sboru,kdy jsem si byla velmi blízká s jedním basem,ale bohužel měl a pořád má stálou přítelkyni,nebo ne,bohužel,ale prostě to tak bylo...a tak trošku mě využíval,což sám později přiznal.Já se nechala,protože mi to hojilo čerstvý rány a nakonec naše přátelství vyšumělo jak pára nad hrncem a jediné,co mi zůstalo pevně vryto do paměti,jsou ty neskutečný ksichty,co dokázal dělat při zpívání...
Ten člověk má zítra státnice,tak držim palce... :-)
Zuzko,jestlipak víš,o kom je řeč ?? :-)

Dobře,dobře,už končim...Trocha nostalgie neni občas na škodu...

Jinak už se těšim do školy,protože ty prázdniny jsou nějak moc dlouhý a nudim se.
Těšim se na spolueditorství první učebnice pro předškolní děti od mojí spolužačky z vejšky,což bude velmi náročná,ale o to zajímavější zkušenost,a taky by mi to mohlo trochu zalepit ten kráter v rozpočtu,a to je pro mě v tuhle chvíli asi nejpodstatnější...
Jo,uživit se v dnešní době není sranda,tak buďte doma,dokud to jde...
Jdu se ponořit do angličtiny s nadějí na lepší zítřky a sluncem v duši :-D
Dobrou noc...
T.

Na víc slov snad

18. září 2009 v 11:10 | Lucpuckuc
Tak tedy,
teď mám trochu víc času.
Tak dnes se těším, že tu s "miloušem" na recitál jedný mý kamarádky. A tak se těšim, že budem zas nějaký čas spolu a popovídáme. ;)

Jinak co se tak nějak událo... Byla jsem na zápisu, zjistila sem že můžu mít fakt ftipnej volitelnej předmět za 6kreditů, je to předmět Duchovní cvičení, což prostě spočívá v tom, že je to jednou za semestr duchovní obnova, je to fakt ftipný.. :D akorát jsem si to ještě nezapsala. ale zapíšu. Jinak škola fakt bezva,těšim se tam. A začínáme až 2.10.
Předtím ještě je 28.9. papež ve Staré Boleslavi, kam se sourozencema a kámošema jedeme, tak na to se taky moc těším.
No, v neděli je svatba, kde mám čtení, takže začínám být trošku nervózní, ale ono se to podá, sem zvyklá číst v kostele, takže myslim, že to snad zvládnu, s Boží pomocí.

Takže já se mám hezky, pořád čtu a užívám prázdnin tak, jak jsem si to představovala.
Doufám, že i vy se máte dobře a zvládáte vše, co život přináší..
Doufám, že se brzo uvidíme a oslavíme tu Elišky maturitu, protože to je potřeba. :) Jen jsem nějak odvykla hospodám, ale snad bych to zvládla :). Ale přecijen,kdyby bylo hezky-což má bejt, tak by bylo fajn udělat si piknik s pořádně dobrym jídlem a pitim, ne??

No, půjdu se nasnídat. Tak doufám, že jsem aspoň trochu uspokojila zvědavost o tom, jak se mám, podrobnosti miloušovi sdělím večer ;).

L.

Krátký článek

17. září 2009 v 22:58 | Lucpuckuc
Ahoj děvčátka,

omlouvám se, že jsem dlouho nenapsala... Ale mám jednu malou výmluvu. V neděli se brácha žení, a tak přípravy v plném proudu a myšlenky mám uplně jinde, a tak proto jsem se asi tak dluoho neozvala. Možná i proto, že jsem nevěděla uplně o čem psát. Ikdyž asi by se vždycky něco našlo. Například jsem moc ráda, že Eliška a ostatní mají maturitu šťastně za sebou a že vše tak pěkně dopadlo. Jsem ráda za mýho supr spolužáka Rafaela (františkána) a za školu, kde jsem.

Jsem tu jen na skok. Brzy se ozvu na víc slov - vážně.

Mějte se! Zatím ahoj.

Padáááám

9. září 2009 v 19:43 | Elza
Nazdárek...tak je myslím na čase, abych napsala něco kloudnýho...jestli tedy něco kloudnýho dám dohromady...v prvé řadě bych Vám ráda poděkovala za včerejší 100% podporu....fakt díky, moc to pomohlo =o) včera jsem ještě mluvila se sestřenkou a v pátek tam jedu, takže se ohromně těším a beru foťák, tak se těšte na miminkovské fotky ;-) Ani nevíte, jak moc se těším...už se nemůžu dočkat a to se ještě stavím u babči, takže se těším dvojnásob ;-) Konečně jsem se tak nějak normálně prospala...ale jsem toho plná ;-)
Dneska jsem pro tento týden nejspíš naposled na netu, tak si to náležitě užiju...Jinak v poslední době jsem shlédla jednu úžasnou pohádku, jmenuje se Kouzla králů a dávali ji na Vánoce, ale já ji neviděla ;-) Hlavní hrdina se jmenuje Tadeáš....tak se na to musím sestřenky zeptat =o) Možná se na ní ještě dneska kouknu...ani nevím jestli už vyšla na dvd pohádka Peklo s princeznou...viděla jsem film o filmu a taky vypadá koukatelně...takže jí budu muset sehnat ;-)
Jinak...asi přestanu řešit svůj harém...ono se to zase vyřeší samo ;-) petr je smutnej z toho, že mě tři tejdny neviděl a nejmíň ještě dva neuvidí a mě je to kupodivu zase jedno, protože řeším nastalou situaci okolo srazu ze základky a vztahu nevztahu s matoušem ;-) nevím, nevím, co se stane až to praskne ;-)
Jinak mějte se Fanfárově (kdo zná kouzelnou školku - což asi každej, tak to jistě chápe)....Páček a padáááááám... momentálně únavou, štěstím, láskou, radostí, nedočkavostíííí