Květen 2009

Na přání

27. května 2009 v 21:39 | milouš
Děvčata, ono se toho zas událo. Však vy víte. A já zas nevim, co si z toho vzít. Asi maturita...byla...nevim. Bejt nervózní z toho, že nejsem nervózní je divnej stav. Hrozně jsem si nadávala, že nedokážu mluvit o ničem jinym než o maturitě. Tak jsem asi byla nervózní, jen jsem si toho asi nevšimla nebo co. V dnešní době člověk neví. Jsem ale hrozně vděčná všem, co mě před onou zkouškou někam vytáhli a snášeli moje povzdechy. Bojim se, abych na někoho nezapomněla. Terka, Tomáš, Lucka a Kamil. Omlouvám se zapomenutým. Jo a dík Tondovi za pokus ;-)
Středa nějak utekla. Hlavně to dopoledne. Prý můj přístup byl neobvyklý (na potítku se seznámit s otázkou a pak si čtvrt hodiny jen tak něco povídat) No dobře. Po bitvě je každej generál...
Večer jsem byla na rozlučce s Lenkou (promiň Terko, rozhodla jsem se jako obvykle až uplně těsně před) Vážně mám ty lidi ráda i s jejich chybama. Jo a poprvé jsem ochutnala Mojito (jsem já to ale brzda...)
Pocit, že bych se mohla po maturitě nudit zmizel ve chvíli, kdy jsem byla jmenována vrchním obíhačem úřadů. Inteligentně jsem si vzala střevíčky na podpatku, takže jsem klopýtala po dlažebních kostkách tempem šneka a s elegancí opilé gorily. Večer se uzavíral maturitní týden a byla třídní pomaturitní party v El woodu v Dejvicích. Nenávidim svoji třídu za ten objem přetvářky jakej dokáže vyprodukovat v rekordním čase. :-/ Dík za podporu ten večer.
V neděli byl další beach a měla jsem luxusní družstvo. Odpoledne jsem byla pozvána na oběd a večer jsem šla do Čestlic do aquaparku a bylo to velmi intenzivní. ;-)
V pondělí jsem se viděla naposledy, na doufám dlouhou dobu, se třídou. Předávání vysvědčení na radnici byla pěkná nuda, ale mámu zcela uchvátil Bořkův proslov. Budiž mu sláva. Pak hurá s rodinkou na oběd. Bylo to velmi gurmánské. A poprvé jsem ochutnala takový ty správný luxusní jídla jako je třeba humr. (popravdě, víc mi chutnala moje vepřová panenka)
Blablabla. Měla bych se zase začít učit. Přijímačky se blíží a já ještě nic neumim neb se mi všechno z hlavy vyčoudilo hned po maturitě.
Jo a děvčata, na tu hůl pořád čekám ;-)

Prázdninový to čas

26. května 2009 v 21:30 | Lucpuckuc
Tak jsem se rozhodla, že zas něco napíšu, protože je tomu už hodně dlouho, co jsem psala naposledy. :)

Tolik toho teď bylo...vždyť vy víte ;)

A teď máme vytoužené prázdniny, a tak snad jen můžu popsat své první dojmy z těchhle prázdnin. Mé dojmy jsou zvláštní, pro mě nečekané a vlastně nové.
Na jednu stranu mi přijde, že celý dny nic nedělám (to proto, že nesedim celý den ve škole a nebo že se doma prostě neučim), můj čas prostě plyne jinak než bylo poslední tři roky zvykem.. A tak si vlastně ještě neuvědomuju naplno, že jsou prázdniny. Na druhou stranu, za týden dělám přijímačky, takže aspoň nějaká realita školy.. Jenže se na to moc neučim, jen čtu odbornou knihu a semtam si dělám testy všeobecných znalostí..

Faktem taky je, že ve skutečnosti to není tak, že bych nic nedělala...jen prostě dělám jiný věci, přes den toho pak ve finále totiž vlastně udělám tolik, že ulehám unavena.
Rozečetla sem si vskutku úžasnou knihu, sic velice tlustou, ale já miluju tlustý knihy, a to Bratři Karamazovi. Fakt doporučuju!

Krom čtení trávím čas tím, co jsem měla už dlouho v plánu, tak to uskutečňuju. Jako úklid šatníku, úklid učení a knihovny, atd....

Taky trávím víc času s kamarádama. Zrovna zítra jdu do divadla s kámoškou, co se mi po ní už uplně stejskalo, je to naše basanda z naší již neexistující kapely. :) Jdem na "Višňový sad" dámy :D tak se na to těšim!
Doufám, že se máte pěkně, že užíváte sluníčka, teplíčka a volnýho času. Že ste veselý a optimisticky naladěný!

A Eliško, gratuluju k tak úspěšnému dni - potkat tři spolužáky, to se jentak nepoštěstí :D. Ftipný.
Doufám, že se tu objeví brzy článek od autora jménem Milouš :D, bylo by to pro mne potěšujícnící.

Čest

22. května 2009 v 21:31 | Elza
Čauves...
Tak jsem se zase rozhodla zachránit naší čest a něco přidat;-) Právě teď koukám na super film, asi stačí jen zmínit hlášku: "Chci být úspěšná a koketní třicítka".
Dneska cítím takovou podivnou prázdnotu, zase něco skončilo a něco nového začíná, i když já přesně nevím, co to bude, jestli to bude špatné nebo dobré...To neví nikdo;-)
Těším se na prázdniny, zažiju určitě zase něco nového, báječného a neopakovatelného...ostatně jako vždycky...třeba zas někoho potkám a bude z toho letní láska...Šárka se mi smála, když jsem řekla, že si najdu chlapa a klidně i dva najednou;-) Co kdyby náhodou s jedním byla nuda :-D
Nu užívejte se života děvčata a všichni, vždyť žijeme jen jednou...šmarjá to je klišé, ale nic jiného mě nenapadlo...
Mějte se fajnově, krásně a báječně!!!!!!!To je rozkaz!!!!!!!!!

Pátek

2. května 2009 v 20:09 | Elza
Ahoj, myslím, že je načase napsat zase nějakej článek a tentokrát jiný než minule ;-)
Včerejšek byl plný zvláštních zážitků a já jsem za ně moooc vděčná. Tak od začátku...Včera byly Scia, celkem nedůležitá informace, ale já tam potkala jednoho vtipného a obzvláště hyperaktivního kluka, se kterým byla ohromná legrace a aspoň trochu jsem mohla přestat myslet na tu svojí maturu...Mmd dneska jsem ho na tom facebooku skutečně našla, ještěže taková věc jako facebook existuje...
Po sciích jsme se sešli s Miloušem a scháněli jsme dárek pro Lucku...a byli jsme jak se později ukázalo velmi úspěšné, což mě opravdu velmi těší. Byli jsme úspěšné ještě v jedné věci, ale to uvidíte až v pondělí, jestli Milouš nezapomene.LOL
Pak jsme se rozešli a já šla uklízet;-), tedy nejdřív jsem šla do takka a tam utratila veškeré peníze. Špatné,ale aspoň mi to slušelo, tedy aspoň doufám ;-) Ježííš ta samochvála smrdí;-)
Večer byl luxusní...srandovní hledání divadla, viď Milouši...Tady to znám, tady to určitě není...neboj se já tam trefím...srdíčko versus ledvina...jen my víme, o čem je řeč...
Super oslava, super kapela, super tancování a skvělý panák tulamorky...fakt bodnul...Zmrzlina cestou z oslavy ovšem taky...
Limonádový Joe a můj přestřel...tey přestřel ne, a samozřejmě že mi bylo divné, že s tak velkou tlupou černochů (to zní jako bych byla rasistka, božeee) je tam jeden běloch, ale tak svedu to na tulamorku a únavu. byl roztomilej...tedy nebyl hezkej, ale byl vtipnej a mě se líbilo jeho jednání a styl humoru...nejspíš už ho v životě neuvidím, což je vlastně dobře, protože jak řekla Milouš tohle buď dopadne špatně nebo nijak a to není zrovna povzbudivé...zkrátka odešli jsme tak akorát a já se o půlnoci dostala do postele a byla jsem šťastná, že jsem ten den zase jednou prožila tak jak se má.

Home...Michael Bubble

1. května 2009 v 16:19 | Teri
Another summer day
Has come and gone away
In Paris and Rome
But I wanna go home

May be surrounded by
A million people I
Still feel all alone
Just wanna go home
Oh I miss you, you know

And I've been keeping all the letters that I wrote to you
Each one a line or two
"I'm fine baby, how are you?"
Well, I would send them but I know that it's just not enough
My words were cold and flat
And you deserve more than that

Another aeroplane
Another sunny place
I'm lucky I know
But I wanna go home
I got to go home


Let me go home
I'm just too far from where you are
I wanna come home

And I feel just like I'm living someone else's life
It's like I just stepped outside
When everything was going right
And I know just why you could not
Come along with me
This was not your dream
But you always believed in me

Another winter day has come
And gone away
And even Paris and Rome
And I wanna go home
Let me go home

And I'm surrounded by
A million people I
Still feel alone
Let me go home
Oh, I miss you, you know

Let me go home
I've had my run
Baby, I'm done
I gotta go home
Let me go home
It'll all be alright
I'll be home tonight
I'm coming back home

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Myslím,že chápete,proč jsem se rozhodla dát sem tenhle text právě dneska.
Omlouvám se,že jsem už dlouho nenapsala něco pořádnýho a srozumitelnýho,ale mám toho v hlavě tolik,že nejsem schopná to setřídit a sepsat...A poslední týden je ten zmatek ještě trochu větší...
Každopádně... Mám Vás ráda :-)