Listopad 2008

Citáty o lásce a manželství

30. listopadu 2008 v 14:05 | Elza
"Kašel, kouř a lásku lze zakrýt velmi těžko." Franklin
"Nemůžeme milovat toho, koho se bojíme, ani toho, kdo se bojí nás." Cicero
"Láska je větší příval slov. O lásce se nediskutuje. Láska je." Saint - Exupéry
"Láska se nevyprosí, ani nevyhrozí." Němcová
"Nemoc je nakažlivá, kéž by byla i láska." Shakespeare
"Nebýt milován, to je smůla, ale nemilovat, to je neštěstí." Camus
"Láska je jako ukolébavka. Laskavě tě uspí, ale sotva usneš, probudíš se sám" Storm


"Manželství je památka na lásku." Rowlandová
"Manžel je člověk, který ženě pomáhá v nesnázích, do kterých by se nebyla dostala, kdyby si ho nebyla vzala." Rowlandová
"Hlavní příčinou rozvodů je manželství." Achard
"Manželství je zlo, avšak nevyhnutelné." Menandros
"Manželství je výzva přírodě na souboj." Rolland
"Šťastné manželství je nejkrásnější román." Zschokke
"Manželství je jako řetěz, ke kterému neradno připoutat srdce násilím." Moliére

Zase se ozývám a zívám

29. listopadu 2008 v 16:43 | Elza
Ahoj všem, tak jsem se rozhodla po nějaké době zase napsat....Stalo se toho hodně a já to tu nehodlám rozpitvávat, protože to by ničemu nepomohlo.Zas je o jednoho člověka víc, kdo mě nenávidí,ale já se z toho fakt nesesypu.Lidí, co mě mají rádi je pořád dost a já jsem jim vděčná za to,že to se mnou vydrží. Nerada si dělám nepřátele, ale někdy fakt není vyhnutí.Celá věc byla včera večer uzavřena a tí to pro mě končí, bylo mi naspáno, že už se mi ta osoba může jenom smát,ale jenom já a Teri víme, že se směju už od úterka...To bylo zákeřné, prostě jsem mrcha a těm se prej nic nikdy nestane, s čímž nesouhlasím anebo nejsem doopravdická mrcha. Kašlu na všechny chlapy a na lásku...Je to možná předčasný, ale já chci mít aspoň na chvíli klid a chci si jenom užívat.Což tedy bude nepřetržitě.
V úterý máme ples a já se na něj ohromně těším,doufám, že budeme mít dostatek fotek a krásných a hlavně veselých zážitků.
Pak bude naprosto smrtelnej týden plnej písemek a pak už jen tři dny,protože jsem z nějakého důvodu dostali před vánočníma prázdninama dva dny ředitelského volna.O prázdninách nejspíš zase pojedu do Mokrovrat, kde skončím skoro na čtyři dny a budeme si užívat se sestřenkama
Pak bude po prázdninách a už nebude nic tak senzačního, protože se bude nebezpečnou rychlostí blížit maturita...
Mmd...už se Ondra I či II rozhodl, kterým Ondrou bude? Jinak má zítra svátek, tak na to nezapomeň, tímto se přidávám k cela bezvýznamným gratulantům.
Jdu uvažovat nad tím, jestli jsem mrcha nebo ne, takže pa

Hm, že by nový článek?

24. listopadu 2008 v 15:26 | milouš
Chtěla jsem napsat dřív, ale nejprv nebyl čas a pak chuť a nakonec nápad. Teď už na to asi kašlu. Na nevalnou úroveň mých hemzů si už stejně skoro všichni zvykli.
Chtěla bych napsat, že všechny dosud proběhlé oslavy, ať byly více či méně slavostní, mě potěšily. S Terkou a Eliškou to bylo fajn, i když jsem tak propásla oslavu Kačí Hele narozenin, na které jsem slibovala účast. Snad mi to odpustí. Oslava s rodinou byla výživná stejně jako každý rok. Můj malej bratránek mě už přerostl, a kdyby mi bylo patnáct a nebyl to bratránek, tak mi pěkně zamotá hlavu. A můj druhej bratránek mi upekl bábovku, byla moc dobrá. A od Sayako jsem dostala skvělý jedlý kaštany podle japonskýho receptu. Už se těšim až si je uděláme doma. A taky nám Janek udělal přednášku o bioplynce, takže jsem zas o něco chytřejší. :-) Bylo to fajn, i když jsem přešla o další oslavu, Dankovu. Snad mi to taky odpustí, já mu ty jeho ostříhaný vlasy odpustim, i když ve čtvrtek mu to slušelo. A pak byla neděle a superminimalistická oslava s Mišulkou. Bylo to fajn, i když všude bylo bahno a zima. Jsem ráda, že jí mám. :-) A opravdu je vyspělejší než by člověk očekával od čerstvý šestnáctky. ;-)
Těšim se na ples. Obdivuju Péťu, že přistoupila na mý česání na to slavný plesání. Ani bych se nedivila, kdyby se na ty mý dlouhý vlasy naštvala a použila tu mašinku, co tam ležela hezky při ruce. Ještě večer mě potěšilo, že nejsem jen vybledlou historií pro Týnu. Od ní bych to nečekala. Přeci jen jsem malý člověk.
Nu a dnes mám narozeniny. Poslední náctý. Nevim, proč to všichni přede mnou tak hrotili. Dítěto můžu bejt pořád a svý občasný hyperaktivity se odmítám vzdát. Baví mě.
A abych nezapomněla. Ke svému "dílu" jsem pustila dalšího kritika, Voslíka. Jen mi ta jeho úžasná bohémskost vůbec neusnadňuje pochopení jeho kritiky.
A děkuju oběma Ondrům, že se nezávisle snažili jeden druhého předběhnout v přání. Příště si ale radši nezapomenu vypnout mobil, protože jednak mi pak zvoněj sny a vrní postel a pak stejně nejsem schopná přečíst, pochopit natož odepsat.

Srandy kopec

15. listopadu 2008 v 20:09 | Elza
Ahojda všem, hlásí se největší magor tohohle blogu...včera byla legrace fakt moc....miluju třídní srazy....ne to je silné slovo.Fakt se mi tam líbilo a dost jsem se bavila,smála apod.
Jeden člověk, který mě celou základku nesnášel, na mě změnil naprosto názor, což mě potěšilo a dost, protože se našel aspoň někdo, kdo ten názor dokázal změnit.A to je právě to divné, co se mi včera stalo. TAky jsem s holkama zdrbla ty svý kluky...Aleše a Petra a taky trochu Ufa.Největší legrace ovšem byla, když mi volal Petrův kamarád jestli nechci přijít k Petrovi na pařbu,což jsem fakt nemohla.A za půl hodiny na to mi volal Aleš taky vtipné....Dneska jsem byla na otočku v Praze a pak mě Aleš odvážel domů, mezitím jsme si zašli na kafe a vypovídali se, chudáček má starosti a navíc byl u Petra a tak sjem se dozvěděla, že to byla pánská jízda, tak si říkám, že mě berou jako chlapa...možná kompliment...
Teri přeju ti všechno nejlepší k narozkám!!!!!!!
Zatím pa

Něco je ve vzduchu

13. listopadu 2008 v 22:59 | Teri
Horoskop na čtvrtek 13. 11. 2008
Počasí vás ovlivňuje více než jindy. Náhle vše může přerušit vpád milé osoby. Tolik milé, že vás to přímo ohromí. Budete vědět okamžitě, že je to láska, co vás k této osobě přitahue. Navíc to bude oboustranné, máte se na co těšit. Den bude v pohodě, podvečer však můžete trpět bojovnou náladou, která zavalí celou vaši rodinu.

PS: Holky,tak tohle je přesně to,co se mi dneska stalo.
Je to hrozně divný,ale je to silný.
V době největší krize, taky v době,kdy bych to vůbec nečekala.
Je to zvláštní pocit,ale je naprosto úžasnej.
Potvrdilo se,že se musím dostat úplně na dno,abych mohla začít znova.
Díky,Dejve...
Jestli si myslíte,že jsem magor,máte pravdu...