Otec vtipálek

26. června 2008 v 21:08 | Elza
Ahoja holky a všichni,tak nám zítra končí škola a začínaj prázdniny,už aby to bylo všechno za náma,tedy myslím ten náš ústav,ne aby jsme už měly za sebou všechno a byly stařešiny....hm těma už vlastně jsme :-D
Dneska jsem nehorázně moc unavená,všechno mě bolí,nic mě nebaví,s Alešem jsem skoro nemluvila,páč se mi nechtělo (to je ale fakt divný) a víte proč tomu tak je?Začíná to na M nebo na K a je to pěkně hnusný,odporný,ale každý měsíc se vám uleví,že nemusíte za pár měsíců chystat výbavičku....jo tak tenhle humor by mi šel.
Dneska byl táta mimořádně vtipnej,domluvil mi rande s člověkem,kterého se snažím už přes rok a půl zbavit.Před chvíli psal,že v deset končí v práci,tak kde mě může vyzvednout a dokonce 2x volal.Seru na něj, napíšu tátovi,že už mu jede to jeho rande a vymyslím,kde ho vyzvedne....
Kecám,prostě se mu neozvu.
Nu nic zítra se nejspíš uvidíme...pokud nezatáhnu den,kdy se rozdává vysvědčení...ba ne já chci jít večer ven a docela se na ten večer těším....docela?Čeština má sice velké množství slov,ale nemůžu přijít na to, které by tam dokonale pasovalo.
Taky vám už hrozně dlouho slibuju pokračování románu,tak vydržte do soboty a já vám sem něco prsknu,tedy dám a doufám,že budete spokojeni všichni.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama