Autoškola

14. května 2008 v 20:37 | milouš
Tak si řikám, že ten příspěvek s fotkama z posledního zvonění na vršku oxiduje už dost dlouho. I rozhodla jsem se vás vyzásobit svým strachem z mejch pátečních zkoušek. Právě jsem se totiž vrátila z poslední jízdy (mezi námi, myslim, že si ještě tak jednu dám a tim nemyslim tu u zkoušek). Odpoledne jsem byla s Eliškou v autoškole a tiše se modlila, aby tam seděl můj instruktor, pže pak bych se nemusela zas vozit MHD na Lužiny. Ale neseděl. Tak jsem se dovezla na Lužiny a přesně dle předpokladu, jen jsem usedla na zábradlí a vytáhla sešit z chemie v marné naději, že se třeba náhodou něco naučim, přijelo moje žlutý autíčko s instruktorem. Sice mi opět trvalo než jsem se vymotala z parkoviště, ale zatim jsem nic nenabourala. Až na Slivenec, kde budu dělat zkoušky jsem dojela až na pár odpustitelných chybek v pohodě. Jenže pak to přišlo. Já starý plašan jsem sice dodržela povolenou čtyřicítku, ale ta je na přednosti z prava v malých uličkách dost vysoká. Pak jsem si párkrát vyhořela na rozjezdech nejen do kopce ale i na rovince. Ach ano, je to trapné. Pak jsme se ale vydali na Barandov, kde je také pravděpodobnost, že se bude moje jízda odehrávat. Když pomineme to, že na většině míst jezdim tak o deset kilometrů v hodině víc než je povolený, vychutnala jsem si zde několik jednosměrek a parkování a to jak podélné tak příčné. Jediná škoda je, že při zkoušce mi nebude řikat, co mám dělat. Vrcholem však bylo, když jsem v touze dodržet přednost, zadupla brzdu, opřela se o volant (aspoň víme, že klakson troubí) a následně nebyla schopná se rozjet z kopce. A z vedlejšího auta se mi smáli. Chjo, jako by nikdy nechcípli... Další chuťovkou bylo asi dvacet metrů couvání po klikatý cestě. Fakt skvělý, hlavně, že jsem mu minule při couvání do kopce řikala, jak to nemám ráda. Ale někdy se to naučit přece musim. A abych nezapomněla. Celou jízdu mi vydatně bouřilo, takže jsem absolutně neviděla značení na silnici. Krásný. Inu bojím se bojím, že v pátek vyhořím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucpuckuc Lucpuckuc | 14. května 2008 v 20:45 | Reagovat

hej tak to sis to dala :D ale z toho si nic nedělej, já dneska zaparkovala jednou podélně na posedmej pokus, instruktor mi vysvětlil praxi teoreticky a pak uz to se mnou znovu nezkoušel (moc nechápu tuto učební metodu) takže haha...doufam ze nebudu muset parkovat pozadu do kopce..:D a navic jak řikam, prostě poslední jízda je asi zpravidla nejhorší :D protože je člověk nervozni zeto je jeho poslední jizda pred zkouškou... :D pokaždý sem jízdy před zkouškou měla tragický..dělala sem chyby kerý normálně vůbec nedělam apod.. takže hlavu vzhůru, kolik podivnejch lidí má řidičák a řítí se tu po silnicích, tak co by sme ho nedostali i my :D :D ;)

2 milouš milouš | 14. května 2008 v 20:56 | Reagovat

jj, ale...no prostě se děsim, no. Ale dík za uklidnění. Až bude po, tak budu úpěnlivě držet palce Terce a Jarce. A taky Ondrovi, Dinovi, Tomášovi, Faunovi, ...

3 milouš milouš | 15. května 2008 v 21:40 | Reagovat

Tak a zkouška je o den blíž. Už se jen jednou vyspim (pokud usnu), brzo vstanu a šup na zkoušky. Bléé, při tom pomyšlení se mi klepou ruce. Proč? Nevim, příde mi to hloupý, ale na druhou stranu přirozený. Tak ani nevim, ale blavně se bojim.

4 Teri Teri | 16. května 2008 v 7:45 | Reagovat

já to neudělám,holky!

5 milouš milouš | 16. května 2008 v 14:37 | Reagovat

Uděláš, už jenom proto, že já i Lucka jsme to daly! Jej, lidi já jsem tak šťastná, že to mám za sebou. Jen, bych něco hrozně dělala a nevim co.

6 Teri Teri | 16. května 2008 v 17:22 | Reagovat

a když ne,budete mě mít rády??? bééé

7 Elza Elza | 16. května 2008 v 19:44 | Reagovat

Teri,proč bychom tě neměly rády?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama