Úterní zážitky

3. dubna 2008 v 13:45 | Elza
Ahojda všicky...to je dobrý slovo,tak jsem opět ve škole až kdo ví do kolika...pro neználky do čtyř, což je opravdu hodně dlouho.V úterý jsem byla na turnaji v šipkách...už zas...ale bylo to super hrozně mě to tam bavilo a hodně jsme si všichni povídali a pili a pili...co vám budu povídat.Použiju metaforu slunce svítí a je krásně...venku je sice zima a ošklivo,ale mě je krásně.Pochybnosti odešli a já si užívám nádhery,kterou cítím uvnitř sebe....to je docela zvláštní použití slov....S Alešem je už všechno tak jak to bylo předtím a doufám, že to tak i zůstane.
Přestaly mě trápit věci z minulosti,které se v neděli docela krutě projevily,a projevily se proto že genetika je příšerná věc a bohužel jí nikdo neunikne.Naštěstí už jsem se s tím definitvně vyrovnala a už vás s tím nebudu otravovat :-D to jste rádi co?
Začínám se těšit na úterý poněvadž je vyhlášení výsledků a Aleš je celkově druhej,což je velmi dobrej výsledek,navíc jsem se dozvěděla,že už jsou objednadný ceny pro vítěze a tak...
Zítra se vám určitě ozvu poněvadž sem chystám dát dvě věci a jedna se týká sobotního vysílání tv primy.A co že to dávají?No našeho oblíbeného krasavce Keena Reevese,takže se máte zase na co těšit.
Mějte se great a já se jdu učit na to příšerný zkoušení co mě čeká z fyziky...
Páček
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama