Třeste se...přicházejí mučidla

25. dubna 2008 v 17:39 | Elza
Ahoj tak jsem nějak unavená a trochu nastydlá...drahá asi jsi mě nakazila....nehorázně mě škrábe v krku,ale já nad tím vyhraju :-D.
Včera večer jsem se byla projít a trochu si odpočinout do přírody a hlavně najít taky nějaké odpovědi a strašně mě to táhlo do Prokopskýho údolí k rybníku,lidičky tam vám bylo krásně!Nějak se mi tam ulevilo a to bylo přesně to, co jsem potřebovala.Navíc se mi v noci zdál divný sen,,potkala jsem v tom snu člověka,se kterým jsem se ještě v životě nesetkala a zvláštně jsme si popovídali a mě to něco dalo,zatím sice nevím co,ale určitě na to jednou přijdu.Sny jsou někdy báječné v tom,že se zapomenou,ale v docela mě mrzí,že si nepamatuju,proč se mi v tom snu ulevilo.Navíc ani nechápu,proč by se mi mělo ulevovat,když mě nic netrápí,ale třeba se v tom snu stalo něco,co mě trápilo a já už nepřijdu asi na to,co to bylo...
Dneska jsem začala číst úžasnou knížku,jmenuje se Čachtická paní z Karlštejna a fakt docela mazec...Trochu mi to připomnělo moje oblíbené děsivé téma ... mučící nástroje.Takže vám sem dám pár obrázků a nějaké informace o nich, tak se nelekněte ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama