Hmmm, můj nový článek

22. dubna 2008 v 19:45 | milouš
Tak jsem vám sem chtěla napsat už o IVT. Dokonce jsem se na to i těšila. Těšila jsem se, jak vynadám holkám, že mě opustily a já ve škole trčim sama. Jenže mi odpadla poslední hodina, čímžto se mi škola zkrátila na pouhých hodin šest (ach, jaká libá vzpomínka na základku) a tím se mi srovnala nálada z názvosloví, který jsem si opravdu nedala. Nicméně vrátím se k IVT. Tam jsem totiž celou hodinu buď zprovozňovala počítač (v posledních pár měsících by se dalo říct, že je to moje hoby) nebo vyráběla domácí úkol. Ovšem nebyla bych to já, kdyby se má práce po odevzdání zobrazila správně. Uspávač hadů, mi totiž změnil příponu, čímž se mi nevysvětlitelně smazaly všechny fotky, které byly podstatou mé práce. Ano, mám radost a jakou, protože teď to mám udělat na svym počítači doma, což je v celku nemožné. Ale což. Aspoň se nenudíme, že?
Taky si řikám, že už je skoro čas na další pohádku. Inu nebojte se, já sem zas nějakou brzo dám. ;-)
A děvčata(Lucpuckucko, Eli a Tery), všimly jste si jedný věci na tomhle blogu? Ano, vládneme si tu samy, nikdo jiný se sem skoro ani neodvažuje něco napsat. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucpuckuc Lucpuckuc | 22. dubna 2008 v 21:36 | Reagovat

Ahojky, mrzí mě že jsi tam tak osamocena.. Jenže toho na mě nějak bylo moc. Dyby mi bylo fakt dobře tak bych neváhala a do tý školy šla(dyť mě znáte, já do školy chodim ráda), jenže toho na mě bylo v poslední době nějak moc (stěhování zpátky domů a úklid po nový koupelně; brácha měl přijímačky na gympl a dneska měl operaci slepáku; o víkendu mě děsně bolela kyčel:(a já včera zas neudělala autoškolu, ovšem tentokrát ne vlastní vinou  ). Takže se z toho musim tak nějak vzpamatovat, jestli chápete. Nejvíc mě dorazila ta autoškola no a "tělo je opožděný za psychikou". takže psychicky už to ujde a fyzicky to trochu "pokulhává" a chce to odpočinek..  Tak ještě že tě milouši máme a budem mít od koho si doplnit věci co zameškáme;). Ale netuším co je s Eli... Ty jo?

2 milouš milouš | 22. dubna 2008 v 22:20 | Reagovat

Ale já se neopírala ani tak do tebe jako do Elišky. Vim, že tys to teď měla náročný a všem ve škole bylo moc líto, žes to nedala. Eliška si odešla po matice. Mido zas nebyl ve škole a tak se nedělo ani nic zajímavýho na biologii. S těma sešitama to nebude tak slavný, protože budu potřebovat dopisovat spíš já, ve čtvrtek totiž jedu do Brna a nehodlám jít ještě dopoledne do školy. Takže tak. Jo a dneska jsem tě viděla s Rozinkou a Mary, když jsem jela kolem metrem. Dneska mám vůbec štěstí na lidi. :-)

3 Lucpuckuc Lucpuckuc | 22. dubna 2008 v 22:24 | Reagovat

:) ok... šárka řikala, že je to mrzelo že sem to nedala...no co nadělám dyž komisař je postiž.

no dopoledne sem koukala že Mido je na icq... tak sem si jen povzdychla že je to hrozný jak si člověk zvykne nechodit do školy, dycky je mi to líto za ty lidi...

A proč šla Eli po matice??

4 Lucpuckuc Lucpuckuc | 22. dubna 2008 v 22:25 | Reagovat

Jo a užij si to v Brně ;). Budem na Tebe vzpomínat... :)

5 Elza Elza | 23. dubna 2008 v 18:15 | Reagovat

Čauves no odešla jsem proto,že si mamka potřebovala něco zařídit a nidko by nemohl být v práci...no a teď se do pondělí neuvidíme proto,že musím pomáhat mámě a nějak na mě i něco leze,tak abych byla příští týden zase v kondici....a milouši nezlob se,že jsem tě tak opustila,vždyť víš,že se mi vůbec nechtělo a že jsem chtěla napsat článek na blog a tak vůbec.No zatím se mějte....

6 milouš milouš | 23. dubna 2008 v 19:17 | Reagovat

No dobrá. Já mám tvůj omluvňák tak se oněj pak hlaš Eli. Jinak nevim jestli zejtra nepřídu aspoň na matiku, dneska docela strašila. Ale docela ráda bych si přispala... Jo, teď jsem se vrátila z jízdy a musim suše konstatovat, že nemám šanci ty jízdy udělat. Já pako jsem hroznej zbrklík a na levou nohu si asi brzo přivážu cihlu :-/ Prostě průšvih největší, se upe stydim. Každopádně Ondra mi dneska při konverzaci u příležitosti kolování Járova řidičáku utrousil, že dělá zkoušky v pondělí hned po mě. To bude trááápné až on udělá a já ne.

Jo a žádný utěšování. Ani jedna jste neviděla jakej jsem (sebe)vrah.

7 Elza Elza | 23. dubna 2008 v 19:32 | Reagovat

Necheš utěšovat?To je škoda....

8 Lucpuckuc Lucpuckuc | 23. dubna 2008 v 21:09 | Reagovat

co blázníš... :D mě se povedlo se na poslední jízdě před pondělní zkouškou nepřipásovat :D a instruktor mi po dvou metrech hlásil že už bych vyletěla u zkoušek... to teprv cloveka znervozni! ale jako pak sem na to u zkoušky nezpomněla ;) dokonce sem nezapomněla zkontrolovat světla kerý byly jako napotvoru zhasnutý! chybama se člověk učí..obzvlášť tady..;) takže to žes udělala chybu nic neznamená. esli ti to chciplo taky vůbec nevadí..kamosce to v ponděli chciplo pri zkousce asi třikrát(ne-li vickrat) a dostala to;) a to ji to dokonce dvakrat chciplo na dvojku, což teda je chyba pže si měla přeřadit na jedničku a neudělala to... ale stejně to dostala no

9 Lucpuckuc Lucpuckuc | 23. dubna 2008 v 21:12 | Reagovat

a eště jednu věc ti povim :D na posledni jizdě před tou pondělní zkouškou sem dělala nehorázně chyb! neskutečně..jakože sem si třeba zapomněla zařadit jedničku..prostě upe věci na kery normálně člověk nezapomíná :D docela mě to vydeptalo...no ale pak sem u zkoušky jela v pohodě..takze to nic neznamená.. jinak-nevim esli sem to uz nerikala- táta mi slíbil že mě naučí parkovat :) že mě veme jejich autem na nejaky parkoviště, dáme si tam bedny a budem parkovat třeba milionkrát dokud to nebudu umět..tak mám radost.. :) mě to utěšilo..a Zuzko, ty to DÁŠ!!! hele musíš si hlavně věřit..fakt že jo... věř si..protože když si člověk věří tak pak neni u tý zkoušky tak nervozni a to je hrozně důležitý ;)

10 milouš milouš | 23. dubna 2008 v 22:16 | Reagovat

No dobře, dobře. Hezky mě utěšuješ. Já se teda teď radši nebudu rozepisovat neb jsem lehce obumbaná a dělá mi trošku problém strefovat se do správnejch písmenek, ale ač jsem si nepřála utěšování. Moc mě těší, že si myslíte, že nejsem ztracenej případ :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama