Brno

26. dubna 2008 v 17:55 | milouš
Tak jsem se vrátila z Brna, kde bylo celostátní kolo soutěže Gymnasia Cantant. Byla jsem tam už po....hm....hodněkrátý. Na nádraží si nás vyzvednou autobusy a ty nás s policejním doprovodem dovezou až ke škole. Jeli jste někdy v dopravní špičce na červenou aniž byste porušovali pravidla? Ano, řidiči nás nemají v oblibě a letos už ani chodci. Letošek byl ale i trochu jiný. Ne v policejním doprovodu ani v tom, že jsme nebydleli v tý fajnový tělocvičně s kruhama, ale v tom, že jsme neměli ani čas dojít si na záchod. Od rána jsme byli v jednom kole. Byly totiž jako novinka ateliéry. Vůbec se nám na ně nechtělo, ale ve finále jsem se zúčastnila všech zkoušek a dokonce i závěrečnýho vystoupení.Každopádně se nám podařilo udělat povzdvyžění v místní cukrárně při objednávce sedmi čokolád a jednoho čokoládovýho dortu ihned k snězení. Pak už jsem jen spadla z debilního klouzavýho praktikáblu, zazpívala na soutěži a zahrála si s lidmama 300 stop v rockovym klubu Fleda. Jo a taky. Dostala jsem na triko postarat se o třicet sboráků, protože šéf musel do Švédska. Ale všechno se zmáklo. Na závěrečnym koncertě jsme zdárně zazpívali bez toho pána co před náma stává, mává rukama a srandovně se šklebí a získali zlaté pásmo, což znamená, že jsme jeden ze tří nejlepších sborů, které se účastnily. A to je asi všechno. Mohla bych se tu rozepisovat víc, ale... myslim, že mezi mučicíma nástrojema a pohádkama (už se chystám na další) je tohle trochu jinej a zcela subjektivní zážitek, kterej vás vlastně ani nemusí zajímat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elza Elza | 26. dubna 2008 v 18:01 | Reagovat

To víš milouši...mučící nástroje to je moje ;-)

A je fajn že sis to užila i s tím žes nemohla jít na záchod :-D

A k těm mučícím nástrojům...včera jsem měla podivuhodnou náladu a vzpomněla si na to,jak někomu ublížit a nezabít ho při tom,přece nejsem vrah...já jsem sebevrah...ale ne takovej jako ty (v autě)

2 Lucpuckuc Lucpuckuc | 26. dubna 2008 v 18:08 | Reagovat

Já gratuluju k úspěchu;)

Eli! Co se s tebou děje, mám o tebe strach...? Nějak ses do těch mučících nástrojů vopřela...

3 Elza Elza | 26. dubna 2008 v 18:12 | Reagovat

Neboj strach o mě mít nemusíš...já se o mučící nástroje zajímám už dost dlouho...vlastně od doby kdy jsem přečetla Čachtickou paní.Až budu mít čas tak sem přidám ještě další....to byste nevěřili, co jich je.

4 milouš milouš | 26. dubna 2008 v 18:28 | Reagovat

Věř mi, že bych věřila. Nejde totiž jen o ty věcičky ale i o různý techniky. Ale myslim, že Lucpuckucka  se zalekla tvý kulometný kadence (což mimochodem já taky).

5 Lucpuckuc Lucpuckuc | 26. dubna 2008 v 19:18 | Reagovat

jj, milouš to vystih;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama