Změna je život

13. března 2008 v 13:47 | Elza
Ahojda milí a drazí...opět jsem tu já vaše stará známá.
Za celou tu dobu se toho moc nezměnilo,což by mě asi nemělo štvát,ale štve...proč asi...poněvadž změna je život a já chci žít...ba ne tím to zrovna není.
Od Novýho roku se toho změnilo až moc a některé věci zrovna ne k obrazu mému,ale co se dá dělat.A některé věci se měnily až moc často.Možná stejně jako počasí nebo nálada...mě se ta nálada nějak extra často nemění...poněvadž jak už tu byli řečeno užívám si každě sekundy,ať už ji prožívám kdekoliv a s kýmkoliv.Nejradši je teď prožívám s miloušem,drahou a lucpuckuckem a hlavně s mým na delší čas milovaným...aspoň doufám že na delší čas poněvadž, když jsem byla naposledy zamilovaná,což už je hodně dááááááávno asi tak 3 roky,tak to vydrželo docela dlouho.
Tohle je docela melancholickej článek, ale co se dá dělat...
Teď k vám holky nebo spíš k lucpuckuckovi,jak už jsem ti řekla,chtělo by to nějakou změnu,těch kluků od M už je vážně moc a začínám v tom mít binec....Nezapomeň na tu diplomatickou cestu...tvoje nádherná teorie.
Vám ostatním to nastíním...osud dívky která se nemůže rozhodnout mezi třemi kluky a nakonec si vybere úplně někoho jiného.
Znění:Kluk 1,kluk2,kluk 3....taková diplomatická cesta ANI JEDEN .
Tak doufám,že jste to pochopili,ale snažila jsem se to nějak vysvětlit,tak snad jo.
Jinak zpátky k nadpisu,jsem ohromně ráda,že všechno dopadlo tak jak mělo,i když se mi to předtím třeba nelíbilo,ale teď jsem ohromně šťastná a jsem si vědoma toho,že kdyby se mi nestalo všechno, co se mi stalo,nebylo by to takhle teď.
Možná že už jsem sem jednou tenhle citát psala,ale je třeba ho neustále opakovat a to právě proto,aby na to člověk nezapomněl.
JE SMUTNÉ ZAPOMENOUT NA PŘÍTELE.KAŽDÝ NEMÁ PŘÍTELE.
Já nechci přijít o své přátelé,i když je možná tím jak je neustále provokuji ztrácím.Jenže já je provokovala od samého začátku,takovou mě poznali,tak proč je neprovokovati dále.
Milouši ten článek nebo spíš ta pohádka je fakt skvělá,taková krásná filozofická,chtěla bych být aspoň z poloviny taková jako je ten král.
mějte se...nějak jsem se tu rozepsala...taky jsem odpovídala na nějaké komentáře,jenže jsem ve školní knihovně a nevím jestli se to tam vůbec dostane.Páček
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ilil ilil | Web | 13. března 2008 v 13:50 | Reagovat

aHOJ PĚKNÝ ČLÁNEK JUKNI PLS NA MŮJ BLOG mám ho nový a napiš tam nějaký komentík snaž ím se udělat rekord ¨) pá (a díky)

2 kikina kikina | 13. března 2008 v 21:02 | Reagovat

ahojda:) Super článek...a poučnej;)

3 Elza Elza | 14. března 2008 v 10:34 | Reagovat

Ahojda Kiki,no je trochu poučnej ale není to proto že bych chtěla někho snad poučovat,poněvadž já nesnáším když mě někdo poučuje :-) ...ale to je tajemstvííííí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama