Uzavírání kapitol života

21. března 2008 v 21:57 | Elza
Nazdárek tak jsem tu sice unavená ale opět v báječné náladě...ten filomovej orgasmus skončil ve tři ráno ale stál fakt zato a musíme to brzy zopakovat....docela jsem se včera pobavila,kluci v hospodě jsou fakt skvělí...no kluci spíš chlapi poněvadž já se skoro s lidma mýho věku nebavím,asi je to tím, že se odmítám zabývat otázkou hudební moderny jako je techno a spousta dalšího...Holt jsem asi divná nebo co...
Navíc mě včera někdo docela dost naštval svým nesmyslným chováním a také tím,že se mnou nemluvil ač neměl sebemenší důvod...takže jsem tuto kapitolu naokamžik zavřela...otevřu ji ve chvíli kdy se ta pro mne důležitá bytost zase ozve.
Když už jsme u toho uzavírání kapitol,těch zavřených je už dost a určitě ještě nějaké přibudou.Některé kapitoly však zůstanou ještě chvíli přizavřené...poněvadž jsou nedořešené a já nerada nechávám věci rozdělané...to zní hrozně hloupě co?Jenže když ten druhý člověk prozměnu nejeví zájem,jak to mám dořešit a přijít o kamaráda se mi zase nechce,nechám to být,ono se to vyvrbí.
Teď jsem si vzpomněla na jednu věc,jeden člověk mi pořád říkal a v posledním mailu, co mi psal, to doslova zdůraznil ,a to to že jsem mnohem dospělejší, než bych měla být.Pro toho člověka mám důležitou zprávu posledních pár dnů se snažím chovat nedospěle a docela se mi to daří,navíc mi moje maminka dneska povídala, že jsem drzejší než dřív.Jenže se mi ta nedospělost docela dost rychle krátí, když nepočítám zbytek dneška, zbývá týden a to je dost krátká doba,nemyslíte?Navíc se teď trochu vracím do dětství,na netu jsem našla dvě naprosto skvělé písničky mého dětství od Petra Nagyho a to Mandarinka Darinka a Waikiki Raga.Někteří včetně mé vlastní mámy mě považují za cvoka,prý už mi hráblo.Si tak říkám- to brzo!
Jsem asi už naprosto mrtvá únavou, poněvadž jsem teď málem rozbila hlavou klávesnici,to jste měli vidět to množství písmenek, co jsem byla před chvíli nucena vymazat.Čtverečky na mém čele raději nepočítám.
Víte co?Jdu spát,to bude totiž to nejlepší,co mohu udělat.Také je ještě jedna nejlepší věc,co mohu udělat a to POČKAT a víte na co?Na to až se ty dvě osoby, o kterých jsem tu dneska mluvila, samy od sebe ozvou, a doufám, že nebudu čekati dlouho.
Užívejte opět každé minuty a hlavně nezapomínejte na své přátelé stejně, jak na ně nezapomínám já.
DOBROU NOC A WAIKIKI RAGA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Teri Teri | 23. března 2008 v 15:56 | Reagovat

Někdy je lepší některé kapitoly uzavřít,protože je dost velký riziko toho,že dokud to neuděláš,budeš jen přešlapovat na místě...A zato opravdu moc lidí nestojí,drahá...

2 Lucpuckuc Lucpuckuc | 23. března 2008 v 17:46 | Reagovat

jo to je pravda pravdoucí Teri :) souhlasim... ;)

Protože pak díky tomu "přešlapování" můžeš minout někerý důležitý lidi pro tvůj život.. jinak vám všem přeju hezkej zbytek prázdnin...já se zejtra asi musim naučit chemii, pže nepletu-li se, tak budu zkoušená, doufám, že to stihnu, protože celý prázdniny nemám vůbec čas na učení, jelikož s rodinou sme furt pohromadě a slavíme :) což je ale uplně super a stojí to za to,takže učení de stranou....mějte se!

3 Teri Teri | 23. března 2008 v 18:00 | Reagovat

Tak držim,palce,já dneska musim udělat ještě jednu otázku ze zsv a už mám za sebou tři,takže bléééééé... :(

4 milouš milouš | 23. března 2008 v 20:27 | Reagovat

Nějak vám s těma kapitolama v životě nevim. Často nechávám věci k vyvrbení a když se nevyvrbí tak se samy uzavřou. Stačí jen nechat dvířka pootevřená, ale jít dál a znovo a znovu do nich nenakukovat, jestli se něco nezměnilo, protože pak si třeba ten člověk za dvířkama všimne a vrátí se. Když bude chtít může se zase připojit, ale musí dohnat co zameškal. Je to možná takovej trochu trest, ale aspoň pak vim, že to za ty pootevřený dvířka stálo. Možná jsem se tu zas rozkecala, možná to někdo nepochopil, ale já vim o čem mluvim, jen to neumim vysvětlit upe jasně s čímžto mám odjakživa problém. A tak. Mějte se parádně, užijte si poslední den prázdnin a nenechte se zmlátit, je přeci přestupný rok ;-)

5 Lucpuckuc Lucpuckuc | 23. března 2008 v 20:37 | Reagovat

:) chápu co myslíš...jen já to myslela trochu jinak... tim uzavřením kapitoly sem myslela, že někdy se od určitejch věcí/lidí člověk musí po nějakym čase oprostit, z čehož vyplývá to uzavření kapitoly, jak jsem to myslela já... prostě to přestat definitivně řešit, ale nebrat to tak, že by to bylo pálení mostů nebo tak.

:D u nás přestupný roky neplatěj...takže se zmlátit nechám, už jen proto jaxme dneska barvili ty vajíčka, což mě fakt moc neba...

6 milouš milouš | 23. března 2008 v 21:27 | Reagovat

Hehe vajíčka, ty se u nás moc nevedou od Holandska, kdy se jima táta neskutečně přejedl a jinej odbyt nemáme, takže vejce jsou jen pro okrasu.

A pálení mostů je naprd akorát to smrdí. heh

7 Elza Elza | 23. března 2008 v 22:12 | Reagovat

Hej holky vy jste se mi tu nějak rozkecaly...k tomu uzavírání kapitol jsem snad už napsala všechno.Pálit mosty zatím nehodlám za prvé,jak už bylo řečeno,to smrdí, a za druhé si myslím, že to stejně k ničemu není, poněvadž je pak někdo stejně uhasí a postaví nové.Tak to je asi tak vše...

Jsem rozpoutala docela dost dobrý téma o psychologii,no jsem holt dobrá ;-)

8 Teri Teri | 23. března 2008 v 22:41 | Reagovat

Tak,milouši,asi mě zabiješ po dalším postu,ale spíš si myslím,že to pochopíš...znáš mě tak dlouho,to je hrůza,co?? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama