Po dlouhé době

29. března 2008 v 10:05 | Lucpuckuc
Tak se opět hlásím,
jsem moc ráda, že náušnice se líběj Eli;)

Dneska sem vstávala v 6 ráno!! Chápete to?! Včera večer mi zavolal můj pan autoškolovej instruktor, jestli bych byla tak ochotná a přesunula jízdu z 14:30 na 6:30.. No, já jen zaúpěla, že tak brzo a ptala sem se esli jako je to nutný. A mi řek, že by chtěl vzít děti na Matějskou.. Tak sem mu na to řekla, že to jo, že když je to kvůli dětem tak v pohodě, že teda v 6:30.. Tak on řikal, že mi moc děkuje a že to mám u něj. No, takže sem se krásně projela bez provozu, úsek kerej se za normálního provozu projede za hodinu a čtvrt sem projela za půl... Cvičila sem rozjezd do kopce a byla jsem dokonce pochválena, což se stalo poprvé, on moc nechválí. Tak sem měla radost a pak mi to jako naschvál dvakrát chcíplo při tom rozjezdu
Jinak sem od něj zas vyzvěděla pár věcí..a on ode mě taky:D se mě ptal esli sem někdy kouřila marihuanu :D tak sme si popovídali... začínám ho mít čím dál radši. Myslim prostě, že je mi sympatickej a je s nim sranda a bude se mi po tom stejskat. už jen pět jízd..
No nic, půjdu se učit..asi si spočítám pár příkládků z matiky a pak si udělám úkoly ze španělštiny atd... je toho nekonečně mnoho. Jinak přeju pěknou oslavu;) a vůbec pěknej víkend.
Papapa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 B.A.D.ayDies B.A.D.ayDies | Web | 29. března 2008 v 10:06 | Reagovat

Tímto bych si vás všecky dovolila POZVAT NA MŮJ BLOG, KDE SE NACHÁZÍ Q-BLESKOVKA - COME IN! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama