Lež má krátké nohy a moje různé odbočky do slepé uličky

14. března 2008 v 20:47 | Elza
Ahojdaaaaaaaa,tak jsem dneska nějaká rozjetá...........No bude to tím,že jsem včera byla tak trochu dost naštvaná,což se mi obvykle nestává,ale je to tak.Takže včera jsem byla zase hrát šipky, a jak jsem byla naštvaná, tak mi to docela šlo.Aspoň jsem se krásně a zdravě odreagovala.
Navíc jsem zjistila,že jestli se budu i takhle nadále naštvávat,budu potřebovat boxovací pytel,poněvadž pak si můžu představovat, kdo tím pytlem třeba je.
Dnešek mi utekl jako voda a jestli to takhle půjde dál tak se těch osmnáctin asi doopravdy dožiju,no bylo by blbý kdyby ne.Jinak prozradím vám sladké tajemství z našeho babince jsem nejmladší,ale vím 100% že se tu neztratím.
Ach jo teď jsem zalhala jednomu neodbytnýmu klukovi z netu.....no já totiž lži nesnáším,bohužel je až moc často používám,ale to víte když není vyhnutí.Jak moc často lžete vy?
Chápu,že pravda může leckdy hodně zabolet a že může i zabít,ale přeci jenom nebylo by na tomhle světě lépe bez lží?
Poslední dobou nějak moc filozofuju a to není dobře...navíc jsem docela dost protivná na bráchu,protože si pouštím nahlas hudbu a já to prostě nesnesu - mám moc citlivá ouška a nechci být ve stáří hluchá.
Jééé to jsem ale pěkně odbočila....no ale pořád to není jak na hodinách blanky...milouši tys jí ale dneska docela dost naštvala...ale nic si z toho nedělej,já si tam taky obyčejně kreslím.
Teď jsem se chytla při tom že dneska všem píšu jako oslovení ZLATO je to normální?
Asi jo při pátku
Mám skvělou otázku: Nebudu už v 18 stará? Dost blbá otázka ale i tak...čekám blbou odpověď.
A lucpuckucko u těch ,,M" si klidně zůstaň já si zůstanu u těch Áček jsou mi teď nějak sympatický po té řadě jmen, co začínaly druhou půlkou abecedy.
Ještě jedno k té pohádce,je to tak je to podobné jako ta pohádka Šťastný princ.A znovu říkám,že bych chtěla být aspoň z poloviny taková jako byl král a tudíž i princ.
Mějte se krásně vaše víla.
P.S.-Jen jeden člověk mi tak říká,je to můj tzv.přítel na telefonu.Tímto zdravím Hnojníka do Brna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucpuckuc Lucpuckuc | 15. března 2008 v 10:02 | Reagovat

Ahoj Eli,

myslim, že lhát je dycky blbý, narušíš tím vzájemnou důvěru lidí a taky když řekneš pravdu, tak můžeš mít dycky čistý svědomí, žes udělala správnou věc ;), tak držim palce ať se ti to daří do budoucna.  

A jestli v 18 budeš moc stará??? Děláš si srandu??:D podle mě je věk 17 a 18 uplně nejlepší. nebo aspoň na tu dobu kdy mi bylo tolik, ráda vzpomínám...sem furt chodila na nějaký koncerty s kámošema :D a prostě sem si to hrozně užívala.. Takže "zlatý to věk".

2 Elza Elza | 15. března 2008 v 12:17 | Reagovat

Jo nejspíš máš pravdu,ale stejně on je hrozně dotěrnej a já se s ním prostě sejít nechci navíc jsem ho v životě neviděla takže tak.

A k té mé blbé otázce...ještě 14 dní a můžu se cítit mladě a chovat nedospěle...škoda že je jen přesně 14 dní...nějak moc rychle to utíká.

3 milouš milouš | 18. března 2008 v 13:06 | Reagovat

Lhaní? Jednu dobu jsem lhala a to hodně. Vypracovala jsem se za tu dobu tak že by mi lidi věřili, že jsem čínskej bůh srandy, kdybych chtěla. Ale pak jsem zjistila, že je mnohem lepší nehat. Prostě jen někdy neřeknu celou pravdu, ale nikdy nelžu. Je to fajn pocit, protože si nemusim pamatovat, co jsem komu nalhala ale případně jen doplňuju informace :-)

18? Je to zvláštní, ale zjistila jsem, že s mejma osmnáctinama se něco trochu změnilo. Něco vevnitř. Ale věř mi, že když je člověku 18 tak to nutně neznamená, že je nebo se musí chovat dospěle. Je příjemný chovat se občas jak pětiletý dítě. Tou hravostí se člověk odreaguje ;-) Takže to číslo 18 neřeš.

4 Elza Elza | 18. března 2008 v 13:13 | Reagovat

Tak jako pětiletá se chovám téměř denně a to hlavně se ségrou,což je pochopitelný.Já jsem lhala tedy spíš jsem ti a lucce neřekla celou pravdu...Lucka už pravdu zná ode dneška.takže mi zbýváš ty.

neřekla jsem vám celou pravdu o Ivanově sexuální orientaci,prostě t nějak nešlo,takže se vám omlouvám dodatečně.

5 milouš milouš | 18. března 2008 v 13:22 | Reagovat

asi se to nehodí ale LOL

6 Elza Elza | 18. března 2008 v 13:22 | Reagovat

lol co to je?

7 milouš milouš | 18. března 2008 v 13:23 | Reagovat

radši neřeš

8 Elza Elza | 18. března 2008 v 13:23 | Reagovat

no dobře....neřeším

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama