Ahojda

28. března 2008 v 22:29 | Elza
Ahojda,tak je tady den kdy pomalu pohřbívám své dětství....za necelou jednu a půl hodinu je mi osmnáct a budu jednou provždy dospělá...Nemůžu popřít,že se docela těším...Za 1. mám na zítřek slíben tatarák,za 2. jsem dostala krásné náušnice (díky lucpuckucko) a super hrníček (díky drahá) a za 3.budu moct pít a tak podobně.Navíc mi to usnadní mnoho věcí,co se vyřizování týče a taky táta se už raduje,že mu budu moct v krámě kupovat pivo bez toho, aby tam musel chodit se mnou...V krámě jsou holt divný...v hospodě mi ho v klídku prodávaj...napadá mě - nebude to tím,že jsem po hospodách tak všeobecně známá?
Dneska jsem se ptala mámy co dělala přesně před 18ti lety a ona povídala,že ležela na Bulovce na kapačkách a že se jí tam vůbec nelíbil.Tenhle týden na mě měla různé hlody...prý jsem se narodila v blbým období (daně) a pak taky proč ses vlastně narodila,když stejně umřeš? No docela jsme se tenhle týden nasmály...jsem zvědavá, kolik lidí si na mě zítra vzpomene...vždycky mě to zajímá.
Já osobně si ze svých narozenin vždycky utahuju...utahuju si i z narozenin mé milé a ulítlé sestřenky Jíti,vždycky jí píšu něco ve smyslu - ty už jsi ale stará koza nebo jak ty to děláš,že pořád tak stárneš...a většinou to mělo úspěch hlavně v rodině.To pak babička loni přišla a povídá,že to přání co jsem poslala Jítě smskou bylo super...a Jíťa povídla,že jí vždycky na její narozeniny uzemním.
Jsem natěšená na to,že možná zítra ona uzemní mě.
Mějte se krásně a já jdu radši spát,poněvadž tak to i rychlejš uteče...páček
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama