Únor 2008

Kvaska

28. února 2008 v 20:59
Ahojky,tak jsem se rozhodla,že sem dneska ještě něco přidám a co jiného nám nebudou v sobotu večer dávat než Kvasku tak ji sem hned šoupnu...jinak kdo bude chtít soundtrack z tohohle filmu tak není problém,napište.

Příběh

Hlavní hrdina příběhu Micky (Tomsa) se ocitne ne svou vinou ve vězení. Při životě ho drží jen jeho velká láska k muzikálové hvězdě Karin (Vondráčková). Aby se s ní mohl seznámit, rozhodne se zúčastnit vypsaného konkurzu na nový muzikál a uteče z vězení. Kuriózním způsobem se mu nakonec povede jak utéct, tak projít celým konkurzem. Konečně se seznamuje s Karin a na vlastní kůži zažívá muzikálový dril. Den premiéry se blíží a policie je Mickymu na stopě. Když se ale dají dohromady ty správné ingredience a nechají se dostatečně uležet, vznikne KVASKA a na tu je i policie krátká.....
A co že je KVASKA? Odpověď je jednoduchá - vězeňský nápoj, náhražka piva. Vodu, chleba a cukr kvasíme po dobu 14 dnů.

Klikání

28. února 2008 v 20:23 | Elza
Klikejte dámy a pánové....a hlavně komentujte...mě totiž ohromně zajímá cos i myslíte a kolik vás sem zavítá....a pro vás co nás neznáte,tak některé komentáře jsou zcestné tak si z nich nic nedělejte...a pro ty co nás znaj tak ty komentáře zcestné nejsou...ODPORNEJ ALIBISMUS!!!!!!to víte ta diplomacie.Jeden člověk o mě pořád tvrdí,že jsem diplomat,ale už si nevzpomínám kdo to byl ale pamatuju si kde to bylo a ta jeho poslední přezdívka byla od L...jo už to mám Lalůček!? Hups teď jsem si podepsala ortel smrti,ale kdo ví třeba ho to vyprovokuje a konečně sem hodí komentář...jsem to ale mrcha co?

Juj

26. února 2008 v 12:52 | Elza
Jejdanánku......dnešní večer bude taky dost zajímavej......už se těším...nějak se tu nudím,ale nevím co sem tak nějak napsat....snad jen že se mi dneska do školy vůbec nechtělo,ale jsem tu a docela mě to tu baví....tedy když zrovna nemáme ivt a pak něminu.....zatím páček zase se ozvu...

Falling Slowly...

25. února 2008 v 14:08 | Teri
Máme OSKARA !!! Za tuhle jednoduchou,ale krásnou písničku,která se dokáže dotknout hodně hluboko duše člověka...Když jsem ji slyšela poprvé,vůbec jsem netušila,kdo ji zpívá a už vůbec jsem nevěděla,že je to Češka a Ir.Ta melodie je hrozně něžná,smutná,ale na druhou stranu si myslím,že má v sobě naději,alespon pro mě určitě...Slyšela jsem záznam z oskarů s orchestrem,a bylo to prostě boží...Už se hrozně těším,až uvidím Once,ale zatím jsou moje cesty do půjčovny beznadějný...Glen Hansard a Markéta Irglová prostě umí,tím jsem si jistá a jsem na ně hrdá...Díky Markét,díky Glene!!!

Keanu Reeves

23. února 2008 v 19:59 | Elza |  Herci
Ahojda, jelikož vím, jak máte tohohle herce rádi,přidám vám sem jeho životopis a pár fotek....bohužel se teď Keanovi po osobní stránce moc nedařilo.....

Keanu Reeves se narodil 2.září 1964 v Bejrútu, kde jeho matka Patricie pracovala v jednom z místních klubů jako tanečnice, kde se seznámila s geologem Samuelem Nowlinem Reevsem. Jeho o dva roky mladší dcera Kim, se narodila na předměstí australského Sydney. Jméno Keanu mu přinesl jeho otec čínsko-havajského původu Samuel Reeves. Práce geologa a neustálé cestování ho nakonec odvedly od rodiny. Keanu už jako dvouletý přišel o otce.

Keanu jako teenager zakotvil v Kanadě, kde se v šestnácti letech začal studovat torontskou vyšší hereckou školu (High School of Performing Arts), odkud ho ovšem pro nesoustředěnost a vzpurnost po roce vyhodili.

V sedmnácti letech si začal vydělávat: nejprve v obchodě se sportovními potřebami, ale stále víc ho lákalo herectví a film. Poprvé se objevil na televizních obrazovkách v kanadské televizní show. První filmovou roli si zahrál v patnácti letech ve filmu Lištičky.

Po několika malých úspěších se Reeves odhodlal k zásadnímu rozhodnutí sbalit kufry a vyrazil do Los Angeles. Nejprve zde hrál role odpovídající jeho věku, tedy rebelující mladíčkové. Jeho filmoví hrdinové se bouřili proti světu, rodičům i vlastnímu dospívání v Okraji řeky, Princi z Pensylvánie, Trvalém záznamu, Předešlé noci i Rodičovství.

Film, kde si výrazně získal své fanoušky byl Nebezpečná rychlost. Jako člen protiteroristického komanda v L.A. zachraňuje vyděšená rukojmí z jedoucího autobusu. Situace se zdá bezvýchodná, pokud klesne rychlost jízdy pod padesát mil za hodinu, exploduje bomba, která je v autobusu ukrytá. Keanu si zde poprvé zahrál akčního hrdinu.Publikum překvapil chladností a soustředěností, ale také pohotovostí.

Přes svou lásku k jízdě Reeves překvapil Hollywood, když odmítl vysoce výnosnou roli téměř za dvanáct milionu dolarů v Nebezpečné rychlosti II. Místo toho zvolí vedlejší roli asistenta samotného Lucifera ve filmu Ďáblův advokát.

Ve filmu Matrix (1999) si zahrál mladého hrdinu, který zachraňuje Zemi ze spárů počítačové struktury a ukázal se svým fanouškem opět v novém světle.

Když se mu po čtyřletém vztahu s Jennifer Symeovou mělo narodit dítě, přišlo na svět mrtvé, a Jennifer zemřela loni při autonehodě. Aby alespoň trochu zapomněl, ponořil se do tvrdé práce.

Když nenatáčí vystupuje se svou kapelou Dogstars a pořádá turné po Americe, Kanadě, Evropě a Japonsku.

V rozpacích

23. února 2008 v 10:03 | Elza
Ahojky,tak jsem teď nějak v rozpacích i z tebe má drahá........samozřejmě ti držím palce........nejsem obyčejně zvědavá (šmankote to je ale nehorázná lež),ale docela by mě zajímalo o kom je řeč...
Jinak ke včerejšku,dozvěděla jsem se spoustu novinek o báječném človíčku a to přímo od něj.Je to skvělej kluk a myslím, že za tu výdrž stojí........holt jen pro ty, kdo má trpělivost.Já se mu nedivým, že je kapku plachej,tatínek mu umřel, když mu byly dva a navíc je po tří a půl letém vztahu, sám to označil za malé manželství =o))) .
No a teď zase chvíli o mých pocitech.......Cítím se tak nějak zvláštně a vždycky když se takhle cítím,vzpomenu si na kosatky,takže vám sem pár kosatek dám.........Mějte se krásně!!!!

Dokázala jsem to!!!

22. února 2008 v 22:00 | Teri
Já mu napsala...Napsala jsem člověku,kterýho mám už léta hluboko pod kůží...Hluboko v srdci...Hluboko v duši...Strašně mi chybí a já vím,že by neměl,ale jsou lidé s jejichž odchodem se nesrovnáte ikdyž hrozně moc chcete...Jenže,co když je všechno jinak než si myslíte??A co když si ten druhej myslí to samý co Vy...Pak je to jak bludnej kruh,protože nikdo nic neudělá...Trvá to léta,ale jednou přijde ta chvíle,kdy jde hrdost stranou...Je to poslední šance,poslední možnost,poslední pokus,ale my oba si ho zasloužíme...Tím jsem si jistá...Ty roky vzpomínek na chvíle,kdy jsme byli spolu a byli jsme štastný,nám nikdo nevezme...A já vím,že nezapomněl...Na výčitky jsme už snad oba zanevřeli...Já určitě...Nelituju toho,co jsem dneska udělala,neni důvod...Budu čekat a když to nevyjde,můžu mít vůči nám oběma čistý svědomí...Jen chci říct... Budu čekat...Zatím...
YOU'LL BE IN MY HEART...ALWAYS

Hurááááááááá

22. února 2008 v 8:16 | Elza
Určitě se ptáte,proč jsem ten článek takhle nazvala....no je to proto,že se stalo něco,co za to slovo stojí.
Prostě jsem včera byla, hádejte kde a hádejte s kým, a dneska jdu, hádejte kam a hádejte s kým.Tak konec hádání!!!Včera jsem byla v hospodě s tím báječným človíčkem a dneska večer jdu právě s ním na večeři....A to je důvod říct HURÁÁÁÁÁ nebo ne?Nechám to na vás a na vaše posouzení..........jinak koukám že když si svoje články neokomentujeme já a moje drahá nikdo to nedělá....prosííííííííím komentujte ať to stojí co to stojí!!!!Díííííííííks
Jinak by mě celkem zajímalo,jak je možný,že se mnou pět až osm vodek za večer nic nedělá........zeptám se hospodskýho čím to ředí....dělám si srandu....samozřejmě....
Zatím páček

Láska na 100 let

20. února 2008 v 19:58 | Elza
Nazdárek všem a tobě hlavně má drahá!!!!!!!!Láska na 100 let....říká vám to něco a nevíte co?Tak já vám to povím....je to písnička z pohádky Šmankote,babičko čaruj! a zpívá jí Lucka Vondrajda.
No a když už jsem u těch pohádek,tak jsem minulý týden v pondělí viděla tu dlouho očekávanou pohádku Nejkrásnější hádanka a je fakt skvělá....jestli je Vám podivné,jakto že už jsem jí viděla když má premiéru až dnes,je to prosté...natočil to Barrandov a táta pro Barrandov šije...šil například kostým Matlafouse,kterého si střihnul skvělý Miroslav Táborský.Takže zajděte do kina....určitě neprohloupíte a kdo máte děti tak o tom absolutně nepřemýšlejte a jděte....ségře se to taky líbilo.
Teď k tomu nadpisu...doufám,že to co teď prožívám je láska a ne hormony,jak už bylo řečeno v některém z komentářů....

Dám dělovou ráááánuuuuu....

18. února 2008 v 18:50 | Teri
Bum,bum,bum,bum...
No,tak už jsem dlouho nic nenapsala,protože mi nějak nezbývá čas.A ze školy a všeho kolem mi začíná lehce hrabat.Co jsem dneska dělala?? Vařila a čekala na technika,kterej na konec stejně nepřišel a já na něj čekala pět hodin...Zabít!!!Taky jsem se nic nenaučila,takže budu u maturity kde??Jo,a taky jsem projížděla seznamku,a to jen ze zvyku.Chlapi,já fakt nevim,jak můžete mít mozek v poklopci,sakra...K čemu Vám ta hlava potom je??Sportovně založená,velký prsa a nejlépe blondýna...A já bych chtěl tohle, a taky tohle a tohle...A co my ?? My podmínky klást nemůžem??Shrnula bych to takhle.Holky,věřte mi,seznamky jsou v 99 procentech na dvě věci.Ale občas se při čtení inzerátu královsky pobavíte,to je taky fakt.Už se těšim až se v červnu vydám na lov...Budu se prostě jen koukat kolem sebe a třeba to vyjde.Někdo normální se snad najde...

megamooooooooooc

17. února 2008 v 21:45 | Elza
Ahojda všem,tak jsem se rozhodla,že sem ještě dneska zapíšu poněvadž nevím,jak to budu tenhle tejden stíhat,ale řada je na Terce,viď drahá?Jinak aby bylo jasno tak včera jsem byla s jedním úžasným človíčkem na turnaji v šipkách a on skončil třetí v celém turnaji a byl nejlepší z neregistrovanejch,což znamená,že není v žádném šipkařském klubu.
Bylo to moooooooc fajn a já se těším na úterý až ho zase uvidím,no kdo ví, jestli ho neuvidím dřív...což bych ráda...
Pak vám o tom zase něco napíšu,hrozně se těším.....papa

Jsem rozjetá

15. února 2008 v 22:11 | Elza
Ahojky tak jsem sem dneska přihodila asi tři filmy,to víte když se někdo do něčeho zabere,tak je mu jedno kolik času mu to zabere....
Docela mě to tu baví,hlavně mě baví číst komentáře a víte co je skvělé,že když mě nějakej urazí můžu ho smazat...ale to se doufám nestane....zatím se tu každému, koho jsem sem poslala,líbilo.A to mě hrozně moc těší a taky mě těší,že na ten blog nejsem sama,poněvadž ve dvou se to lépe táhne....nebo se pletu?když tak mě opravte....

Italské prázdniny

15. února 2008 v 22:05 | Elza |  Filmy
Další zajímavý film...dneska jsem to nějak rozjela...
Veselá dobrodružství začínají, když se půvabná Lizzie (Duff) a její přátelé chystají na školní výlet do Itálie. Tam se Lizzie obrátí celý dosavadní život v pohádkový sen, když se zamiluje do italské pop-hvězdy Paola a on si ji splete se svou bývalou přítelkyní. Z mladičké a nezkušené Lizzie se stává mezinárodní hvězda pop music, která stojí před zásadním rozhodnutím: má vyměnit nový báječný život v záři reflektorů za staré dobré časy a osvědčené přátele?

Holka na roztrhání

15. února 2008 v 21:32 | Elza
Další z mých oblíbených filmů,tenheů je nádhernej svýma hláškama:
,,A proč by sis mě měla chtít vzít?"
,,Abych tě mohla líbat,kdy budu chtít..."
Melanie Carmichael (Reese Witherspoonová - Pravá blondýnka) je úspěšná a kultivovaná vycházející hvězda newyorské módní scény. Když se s ní zasnoubí nejžádanější svobodný muž ve městě, zdá se, že všechno běží jako na drátkách. Pro Melanii to ale není příběh z pohádky. Má zvláštní minulost, jejíž součástí je i Jake (Josh Lucas - Čistá duše), který žije na venkově, vzal si ji na střední škole a odmítá rozvod. Melanie musí vyřešit problém s Jackem a pár dalších strašáků z mládí, proto odjíždí do Alabamy. Místo, kde se narodila, ji ale zasáhne do srdce a vyvolá otázku, zda to, co hledá, není právě to, co chce opustit.

dům u jezera

15. února 2008 v 18:22 | Elza |  Filmy
Ahojky tak plním to, co jsem slíbila...je to opravdu krásnej film....
Doktorka Kate Forster (Sandra Bullock) konečně našla lásku. Bohužel se jedná o vztah na dlouhou vzdálenost. Ona bydlí v centru Chicaga, on na předměstí u jezera. Ještě jedna maličkost: Její současností je rok 2006, zatímco pro něj trvá rok 2004. Keanu Reeves a Sandra Bullock opět spolu, poprvé od Nebezpečné rychlosti, v příběhu o lásce, která překoná i čas. Vše začíná okamžikem, kdy se Kate odstěhuje ze svého krásného domu u jezera a nechá vzkaz pro budoucího nájemníka, architekta Alexe Wylera (Keanu Reeves). Začnou si dopisovat a zjistí, že jsou stvořeni jeden pro druhého a také, že žijí každý v jiném čase. Je možné se za podobných okolností vůbec setkat? Co se stane, pokusí-li se o to? Okouzlující a cituplný Dům u jezera je film pro každý čas.

Valentýn

14. února 2008 v 19:58 | Elza
Tak tu máme svátek všech zamilovaných,já osobně jsem ho nikdy neslavila,ale nic proti němu nemám,člověk má slavit každý den a každou minutu svýho života....
Jinak chystám se sem dát něco o filmu Dům u jezera,takže sem dám zatím takovou malou ochutnávku složenou z fotek....

Rande...

12. února 2008 v 21:20 | Teri
Ano,ten nadpis je správný.Dnes jsem se po půl roce viděla s kamarádem,kterej pro mě hrozně moc znamená.Bylo to náhodný a nečekaný, a právě proto tak krásný.Chodili jsme spolu do sboru,trávili spolu čas i mimo školu,prostě on byl takovej můj starší brácha,kterej mě vždycky podržel,mohla jsem s ním mluvit o všem,říct si o radu.Mohla jsem mu brečet na rameni,svíjet se vysmátá v křečích,anebo mu i usínat v náručí.Nikdy to nezašlo dál,protože jsme se té představě vždycky hrozně oba smáli.Máma mi tenkrát říkala,že potřebuju chlapa,jako je on,ale mě to ani nenapadlo.Když jsme vedle sebe dnes seděli,a on si vybavoval naše společné zážitky,na které bych si ani nevzpomněla,tak jsem byla až dojatá.Viděla jsem před sebou chlapa,kterej je důležitou součástí mého života a být jí chce.Narozdíl od jiných,kvůli kterým se trápím už spoustu let,a nezaslouží si to.Napadlo mě,že jsem léta něco hledala,a měla jsem to možná na dosah ruky.Jenže už je pozdě na to,abych to řešila.Bohužel...
PS: 1) Omlouvám se za citovej výlev,ale bylo to silnější než já...
2) Eli,díky za kosatky,je to další věc,kterou máme společnou... :)

Demonstrace

12. února 2008 v 13:19 | Elza
Tak dneska ještě jednou,tohle jsem našla na jednom blogu a jelikož velryby zbožňuju,přidávám se k lidem, kteří bojují proti jejich zabíjení.

Ou

12. února 2008 v 12:39 | Elza
Á už jsem tu zas a Terka ještě nenapsala,tak sem napíšu něco já....jsem ve škole a nudím se,tak jsem si řekla že sem aspoň něco přidám a bude to hádejte co?
Obrázek a mám tu jeden moc hezkej a hezkého zvířátka....nebudu vás napínat je to kosatka a možná je to i Keiko,tedy je to Keiko.Pro neználky je to kosatka,která hrála Williho v Zachraňte Williho.
Jejda to je věta....

Jejda

10. února 2008 v 15:41 | Elza
Tak Terezko ty sem chceš dát texty písniček,to je dobrej nápad,přiznávám mě to taky napadlo....
To já sem budu dávat trochu těch seriálovejch fotek a písniček.Jsem ujetá na český filmy a na takový ty slaďáky americký....a taky Angeliku,tady máte pár obrázků z ní a můžete čekat víc.